KID’S EXPO
KID’S EXPO
31.05.2018 - 03.06.2018
Expoziţie-festival internaţională de mărfuri şi servicii pentru copii şi viitoarele mame, ediţia a VIII-a
Până la începerea expoziției au rămas zile: 0
(CIE "MOLDEXPO" SA)

Lista participanţilor

Expozanţii KID’S EXPO – 2018

1 Aelina Consulting SRL
2 Agricom Lux SRL
3 Argentum Angelis SRL
4 Armaseva Svetlana
5 ART-Proeco SRL
6 Atma-Sfera SRL
7 Avidon Nina
8 Biotec-Prim SRL
9 Borodina Tatiana
10 “BUSINESS LOGISTIC”  SRL
11 C.I Moberry
12 CAR BMP Sertvice SRL
13 Caterov Elena
14 Chirica Olesea
15 Chirscin Alexei 
16 Cudalb-Dent SRL
17 Daraban Dumitru
18 Dita Estfarm SRL
19 Dulcinella SRL
20 Editura Prut International SRL
21 Eldorado Kids SRL
22 Extrim Park SRL
23 Farma Verde SRL
24 FinComBank SA
25 Forstaff Group SRL
26 Fundatia-Prod SRL
27 G.T Ygrick-Group
28 Giulio Mortara SRL
29 Goras Antonina
30 Grafit-Art SRL
31 Hatmanu Igor
32 I.C.S."LASKA-MOL"S.R.L.
33 I.M. Vitapharm-Com SRL 
34 ICS Betty Ice
35 ICS Sodimed International SRL
36 II Vlad-Neahin
37 IIYamisen Cristina 
38 Impact Camps SRL
39 KadirMili
40 Koren Aleftina
41 Lev Box SRL
42 Limonova Olga
43 Macoviciuc Boris 
44 Mega Product SRL
45 Moldpresa Grup SRL
46 Nerdica SRL
47 Pahomia Lidia
48 Pelin Victor
49 Piba&Co SRL (schimb de servicii)
50 Prosanitas Fram 
51 Rasna Plus
52 Rastorgueva Tatiana
53 Salamer Com SRL
54 Sapa Elena
55 Sazevis Group 
56 SC “Uniresto Grup” SRL
57 SC Prodiafarm SRL
58 SC TOP SERVICE GRUP
59 SHOPSHOP SRL
60 Smartjob SRL
61 SofDar SRL
62 Solod Alexandra
63 Spinei Irina
64 SRL  “Inter-Oliva”
65 SRL Iracomtex 
66 SRL Simpals 
67 Sweets-Flav SRL
68 Syton-Global SRL 
69 Tehelan SRL
70 Thai Power SRL
71 TM Market SRL
72 Toys Market SRL
73 Victory Sales
74 Visul Copiilor SRL
75 Vulpe Mihaela

Expozanţii KID’S EXPO – 2018

1 Aelina Consulting SRL
2 Agricom Lux SRL
3 Argentum Angelis SRL
4 Armaseva Svetlana
5 ART-Proeco SRL
6 Atma-Sfera SRL
7 Avidon Nina
8 Biotec-Prim SRL
9 Borodina Tatiana
10 “BUSINESS LOGISTIC”  SRL
11 C.I Moberry
12 CAR BMP Sertvice SRL
13 Caterov Elena
14 Chirica Olesea
15 Chirscin Alexei 
16 Cudalb-Dent SRL
17 Daraban Dumitru
18 Dita Estfarm SRL
19 Dulcinella SRL
20 Editura Prut International SRL
21 Eldorado Kids SRL
22 Extrim Park SRL
23 Farma Verde SRL
24 FinComBank SA
25 Forstaff Group SRL
26 Fundatia-Prod SRL
27 G.T Ygrick-Group
28 Giulio Mortara SRL
29 Goras Antonina
30 Grafit-Art SRL
31 Hatmanu Igor
32 I.C.S."LASKA-MOL"S.R.L.
33 I.M. Vitapharm-Com SRL 
34 ICS Betty Ice
35 ICS Sodimed International SRL
36 II Vlad-Neahin
37 IIYamisen Cristina 
38 Impact Camps SRL
39 KadirMili
40 Koren Aleftina
41 Lev Box SRL
42 Limonova Olga
43 Macoviciuc Boris 
44 Mega Product SRL
45 Moldpresa Grup SRL
46 Nerdica SRL
47 Pahomia Lidia
48 Pelin Victor
49 Piba&Co SRL (schimb de servicii)
50 Prosanitas Fram 
51 Rasna Plus
52 Rastorgueva Tatiana
53 Salamer Com SRL
54 Sapa Elena
55 Sazevis Group 
56 SC “Uniresto Grup” SRL
57 SC Prodiafarm SRL
58 SC TOP SERVICE GRUP
59 SHOPSHOP SRL
60 Smartjob SRL
61 SofDar SRL
62 Solod Alexandra
63 Spinei Irina
64 SRL  “Inter-Oliva”
65 SRL Iracomtex 
66 SRL Simpals 
67 Sweets-Flav SRL
68 Syton-Global SRL 
69 Tehelan SRL
70 Thai Power SRL
71 TM Market SRL
72 Toys Market SRL
73 Victory Sales
74 Visul Copiilor SRL
75 Vulpe Mihaela